KONTAKT  |    _eng _sk

U. S. Steel pre Košice
           Pridané: 23.03.2009
Autor: -c-
Kategória: 12/2009

Dni dobrovoľníkov aj tohto roku

Hutníci už neraz dokázali, že sú ochotní dať svoj čas, energiu, vedomosti i schopnosti v prospech iných. Len tak. Bez nároku na odmenu. Spomeňme vlaňajšie podujatie Naše Košice, počas ktorého dobrovoľníci z radov košickej oceliarne opäť potvrdili, že im nezištná pomoc nie je cudzia. Aktívnou účasťou na rôznych aktivitách v oblasti vzdelávania, ochrany a podpory zdravia, sociálnej pomoci či starostlivosti o životné prostredie dali najavo, že im na meste, v ktorom žijú, záleží. A treba povedať, že urobili kus dobrej roboty. Video, ktoré si možno prezrieť na http://centralt.intranet.usske.sk/inf/media/video.htm, je toho jasným dôkazom.

Na základe niekoľkoročných dobrých skúseností pripravuje spoločnosť U. S. Steel Košice ďalšie dobrovoľnícke podujatie - U. S. Steel pre Košice. Uskutoční sa už na budúci mesiac, 15. a 16. mája a dobrovoľníci z radov zamestnancov firmy a jej dcérskych spoločností, ktorí sa rozhodnú do projektu zapojiť, budú mať možnosť vybrať si z viacerých aktivít. Okrem už tradičnej zbierky šatstva a darovania krvi pôjde najmä o manuálnu prácu spojenú s exteriérovými a interiérovými úpravami v ústave pre starých a chorých ľudí, v zoologickej záhrade, materskej škole pre handikepované deti, mládežníckej klubovni, útulku pre zvieratá, ale aj s terénnymi úpravami cyklistického chodníka.

V budúcich vydaniach Ocele východu vám postupne predstavíme subjekty, ktorým sa chystáme pomôcť, prinesieme tiež podrobnejšie informácie o organizácii dobrovoľníckeho podujatia a prihlášku.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat
20.06.2022
Do Botanickej záhrady UPJŠ prinášame viditeľné zmeny

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...