Vyhľadávanie:

Účastníci workshopu Vodíkové údolie v KSK na návšteve v U. S. Steel Košice

Účastníci workshopu Vodíkové údolie v KSK na návšteve v U. S. Steel Košice

Košický samosprávny kraj v spolupráci s Národnou vodíkovou asociáciou Slovenska (NVAS) - Klaster a Clean Hydrogen Partnership dnes (štvrtok 23.2.2023) organizuje workshop Vodíkové údolie v Košickom samosprávnom kraji.

Hybridné podujatie je určené pre pozvaných účastníkov z radov firiem, investorov, univerzít a členov NVAS, ktorí sa chcú podieľať na vytváraní Vodíkového údolia v Košickom samosprávnom kraji.

 

V súvislosti s dnešným konaním workshopu nás včera navštívila skupina jeho účastníkov, Ján Weiterschütz, predseda výkonného výboru NVAS, Lukáš Zendulka, člen výkonného výboru NVAS a zástupca Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA), Vladimír OlejRastislav Zeleňák zo spoločnosti Eustream, Bart Biebuyck z Clean Hydrogen JU, Oleksander Riepkin z Ukrainian Hydrogen Council a Patrick Cnubben z New Coalition.

Hostí sprevádzal Marcel Novosad, viceprezident pre výrobu, Jaroslav Čurilla, procesný inžinier, Ivan Čurilla, majster výroby ochrannej atmosféry a ZSP a František Gregor z Vonkajších vzťahov.

 

Pre tých, ktorí by sa chceli zúčastniť na workshope online je tu vysielanie naživo na  Youtube kanali.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...