Vyhľadávanie:

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom. Pripravme chlapcom a dievčatám z partnerského Detského domova sv. Klementa Hofbauera v Podolínci, Centra pre deti a rodiny Uralská Košice i našich kolegov v zložitej životnej situácii, zaradených do projektu Sme s vami v pravý čas, pekné Vianoce. Veď čo je krajšie, ako rozžiarená detská tvár?

Ďakujeme všetkým hutníkom s dobrým srdcom, ktorí sa rozhodnú potešiť detské srdiečka. Môžu tak urobiť samostatne alebo na kúpu darčeka sa môžu poskladať aj kolektívy zamestnancov U. S. Steel Košice a jej dcérskej spoločnosti.

V tomto roku, tak ako vlani, nájdete virtuálne kartičky s prianím 143 detí v aplikácii X App Košice.


STROMČEK PRIANÍ

Miesto doručenia darčekov:

Vstupný areál USSK, budova Vonkajších vzťahov,
2. poschodie., číslo dverí: 202
Termín: najneskôr do 4. decembra
Kontakt: Slávka Tvrdoňová, +421 917 704 467

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...