Vyhľadávanie:

Úspešní v súťaži ZENIT

Úspešní v súťaži ZENIT

V Strednej odbornej škole Košice-Šaca sa  29. novembra 2017 uskutočnil devätnásty ročník  krajského kola súťaže ZENIT v strojárstve, do ktorej sa zapojilo dvadsaťpäť stredoškolákov. Kategória A bola určená pre žiakov stredných priemyselných škôl, kategória B1 pre žiakov SOŠ strojných povolaní, kategória B2 pre žiakov SOŠ ručných povolaní a kategória C pre žiakov SOŠ programovanie CNC strojov

Úlohou súťažiacich  bolo v teoretickej časti vypracovať úlohy z odborných predmetov a v praktickej časti vyrobiť technológiou ručného a strojného obrábania výrobky podľa výkresovej dokumentácie.

Vynikajúce výsledky dosiahli žiaci SOŠ Košice-Šaca, ktorí zvíťazili v troch kategóriách. V kategórii  B1 Michal Hodermarský, v kategórii B2 Lukáš Merecický a v kategórii C Tomáš Ilona.  V kategórii A žiakov stredných priemyselných škôl obsadil 1. miesto Filip Matiščík z Technickej akadémie v Spišskej Novej Vsi.

Víťazom blahoželáme a držíme palce, aby  boli úspešní a dobre reprezentovali našu školu a Košický samosprávny kraj v celoštátnom kole ZENIT v strojárstve v Dolnom Kubíne. 

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...