KONTAKT  |    _eng _sk

Už od pondelka zbierka šatstva, hračiek a kníh
           Pridané: 02.10.2006
Autor: Kamila DEMKOVÁ
Kategória: 39/2006

Ako sme už informovali v minulom čísle Ocele východu, v pondelok 2. októbra sa začne zbierka použitého ale zachovalého šatstva pre rôzne vekové skupiny detí a dospelých, tiež hračiek a kníh. Zbierku iniciuje manželka prezidenta USSK Susan Lohrová. Veci sa budú zbierať na dvoch miestach, jedno bude tu, vo firme, v budove Vonkajších vzťahov, 1. poschodie, č. 108, otvorené každý deň od 8.00 do 15.30 hod. Druhé zberné miesto bude v meste, v budove KOSIL (pri Spoločenskom pavilóne) na Triede SNP 61 (prízemie) v klube dôchodcov Občianskeho združenia - Jeseň života, a to od 13.00 do 17.00 hod., v stredu od 10.00 do 18.00 hod.

Naši dôchodcovia sa už na zbierku veľmi tešia a sú ochotní nám pomôcť v každom smere. Ich pomoc pri zbierke sa veľmi osvedčila aj v minulých rokoch. Zamestnanci si pochvaľovali, že jedno zberné miesto sa nachádzalo priamo v Košiciach.

Po ukončení zbierky všetky veci pretriedime podľa vekových kategórií, aby sme sa ubezpečili, že sú vhodné na ďalšie použitie. Ak máte doma šatstvo, hračky a knihy, ktoré môžete venovať deťom a dospelým, ktorí vašu pomoc potrebujú, začnite chystať. Veď aj v minulom roku ste dokázali, že máte blízko ku charite a nie je vám ľahostajný osud detí z detských domovov a ľudí zo sociálne znevýhodnených skupín. Zbierka sa skončí v piatok 6. októbra 2006. O priebehu zbierky vás v Oceli východu budeme informovať.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu