Vyhľadávanie:

V All-Star štyria hráči majstra

V All-Star štyria hráči majstra

V sobotu 6. augusta vyhlásili v Bratislave výsledky hokejovej ankety Zlatý puk 2011. Najlepším hokejistom sa stal kapitán víťaza Stanleyho pohára Bostonu Bruins Zdeno Chára. Najlepšími hráčmi na jednotlivých postoch boli brankár Jaroslav Halák, obranca Zdeno Chára a útočník Pavol Demitra. Za najlepšieho mladého hokejistu do 20 rokov vyhlásili Richarda Pánika a najlepšou hokejistkou sa stala Zuzana Tomčíková.

Cenu pre najlepšieho trénera prevzal Július Šupler a najlepším rozhodcom bol Košičan Peter Ország. Nepovšimnutý neostal ani trojnásobný majstrovský celok HC Košice. V All-Star uplynulej Slovnaft extraligy sme mali až štyroch hráčov. All-Star tvorili Július Hudáček - Ján Tabaček, Radoslav Suchý (Poprad) - Miroslav Zálešák, Arne Kroták (Poprad) a Stanislav Gron.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...