Vyhľadávanie:

V apríli bowling i volejbal

V apríli bowling i volejbal

V rámci rekreačného športu pre zamestnancov U. S. Steel Košice organizuje úsek GM pre motiváciu a spoluprácu s odborovými organizáciami spolu s Radou odborov OZ METALURG v apríli majstrovstvá spoločnosti v bowlingu a zmiešaných družstiev vo volejbale. Do turnaja v bowlingu, ktorý sa bude konať v sobotu, 12. a v nedeľu, 13. apríla, na štvordráhe Bowling pubu na Triede KVP, sa k 31. marcu prihlásilo 285 súťažiacich. Ich počet môže prekonať vlaňajší rekord štartujúcich, kedy sa do šampionátu zapojilo 329 zamestnancov U. S. Steel Košice, pretože termín uzávierky prihlášok do súťaže v bowlingu je 10. apríl do 15. hodiny.

Organizátori postupne zostavujú časový harmonogram štartu jednotlivých družstiev, aby sa v herni včas a bez problémov vystriedali všetci účastníci a aby nedošlo k zbytočnému čakaniu. Čas štartu už prihlásených pretekárov je na Intranete, kde si ich môžu súťažiaci skontrolovať a podľa toho prísť na prezentáciu 15 minút pred nástupom na dráhy. Súťaž 3-členných družstiev mužov, žien a mix družstiev bude v sobotu od 8. do 22. hodiny, a to iba jednokolovo, výsledky každého sa započítavajú do súťaže jednotlivcov. Súťaž jednotlivcov sa uskutoční v nedeľu, kedy bude od 9. do 13. hodiny tzv. užšie finále, do ktorého zo soboty postúpi 24 najlepších mužov a 12 žien.

Okrem bowlingu pripravujeme turnaj zmiešaných tzv. mix družstiev o majstra U. S. Steel Košice vo volejbale. Ten sa uskutoční od 15. hodiny vždy v pondelok, 21. apríla a o týždeň neskôr, tiež v pondelok, 28. apríla v telocvični vysokoškolských internátov TU Košice na Jedlíkovej ulici. Na turnaji sa môžu zúčastniť aj registrovaní hráči, na súpiske môže byť najviac desať hráčov z nich dve ženy, ktoré musia byť počas celého zápasu na ihrisku. Prihlášky je potrebné odoslať elektronicky na adresu jcaban@sk.uss.com do 15. apríla 2008.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...