Vyhľadávanie:

V apríli bowling i volejbal

V apríli bowling i volejbal

V rámci rekreačného športu pre zamestnancov U. S. Steel Košice organizuje úsek GM pre motiváciu a spoluprácu s odborovými organizáciami spolu s Radou odborov OZ METALURG v apríli majstrovstvá spoločnosti v bowlingu a zmiešaných družstiev vo volejbale. Do turnaja v bowlingu, ktorý sa bude konať v sobotu, 12. a v nedeľu, 13. apríla, na štvordráhe Bowling pubu na Triede KVP, sa k 31. marcu prihlásilo 285 súťažiacich. Ich počet môže prekonať vlaňajší rekord štartujúcich, kedy sa do šampionátu zapojilo 329 zamestnancov U. S. Steel Košice, pretože termín uzávierky prihlášok do súťaže v bowlingu je 10. apríl do 15. hodiny.

Organizátori postupne zostavujú časový harmonogram štartu jednotlivých družstiev, aby sa v herni včas a bez problémov vystriedali všetci účastníci a aby nedošlo k zbytočnému čakaniu. Čas štartu už prihlásených pretekárov je na Intranete, kde si ich môžu súťažiaci skontrolovať a podľa toho prísť na prezentáciu 15 minút pred nástupom na dráhy. Súťaž 3-členných družstiev mužov, žien a mix družstiev bude v sobotu od 8. do 22. hodiny, a to iba jednokolovo, výsledky každého sa započítavajú do súťaže jednotlivcov. Súťaž jednotlivcov sa uskutoční v nedeľu, kedy bude od 9. do 13. hodiny tzv. užšie finále, do ktorého zo soboty postúpi 24 najlepších mužov a 12 žien.

Okrem bowlingu pripravujeme turnaj zmiešaných tzv. mix družstiev o majstra U. S. Steel Košice vo volejbale. Ten sa uskutoční od 15. hodiny vždy v pondelok, 21. apríla a o týždeň neskôr, tiež v pondelok, 28. apríla v telocvični vysokoškolských internátov TU Košice na Jedlíkovej ulici. Na turnaji sa môžu zúčastniť aj registrovaní hráči, na súpiske môže byť najviac desať hráčov z nich dve ženy, ktoré musia byť počas celého zápasu na ihrisku. Prihlášky je potrebné odoslať elektronicky na adresu jcaban@sk.uss.com do 15. apríla 2008.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...