Vyhľadávanie:

V Košiciach o riadení zmien

V Košiciach o riadení zmien

Minulý týždeň, 22. marca 2016, sa v hoteli Double Tree by Hilton v Košiciach uskutočnila konferencia Riadenie zmien: Výzvy a nové trendy, ktorú v rámci iniciatívy HR Week venovanej oblasti ľudských zdrojov zorganizovala, rovnako ako aj v Bratislave a v Žiline, Americká obchodná komora v Slovenskej republike (AmCham). Podujatie, ktoré otvoril výkonný riaditeľ AmCham Jake Slegers a ktoré svojou účasťou podporil aj prezident U. S. Steel Košice Scott Buckiso, ponúklo účastníkom jedinečnú príležitosť stretnúť sa a diskutovať s uznávanou osobnosťou Dorie Clarkovou. Známa marketingová konzultantka, profesionálna rečníčka, autorka Knihy roka 2015 Ukážte sa a expertka na osobnostnú značku sa podelila o zaujímavé informácie a rady z budovania efektívnej a fungujúcej siete kontaktov, ktorá v konečnom dôsledku zabezpečí človeku lepšiu pracovnú kariéru. V panelovej diskusii, ktorú viedol moderátor Miroslav Kubiš, hovorili Miroslav Garaj z Grafton Recruitment Slovakia, Milan Polča z U. S. Steel Košice a Zuzana Kaščáková z T-Systems Slovakia o svojich skúsenostiach z manažmentu zmien, o kritériách úspešnej implementácie zmien, vrátane motivácie, komunikácie, spätnej väzby, ale aj o úskaliach, s ktorými treba pri zavádzaní zmien rátať.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...