Vyhľadávanie:

V piatok na Nitru

V piatok na Nitru

Od 10. do 19 decembra bola v hokejovej extralige reprezentačná prestávka, počas ktorej odohrali hokejisti Slovenska tri medzištátne zápasy na turnaji Loto Cup v Bratislave. Pre košických fanúšikov hokeja bolo potešujúce, že v tejto prestávke sa hokejisti HC Košice po poslednom domácom víťazstve 10. decembra nad Martinom 5:2 prebojovali po prvý raz v tejto sezóne na vedúcu priečku v tabuľke. Síce s rovnakým počtom bodov ako mali Slovan i Zvolen, 63, ale s najlepším skóre.

Po šnúre siedmich víťazných zápasov sa vo výborne hrajúcej forme dostali naši hokejisti do hernej pohody, ktorú mali včera potvrdiť v Skalici. Najbližší, a to posledný, zápas v tomto roku odohrajú Košičania na domácom ľade v Steel Aréne už tento piatok 22. decembra o 17.30 hod., kedy sa stretnú s Nitrou. Do konca roka 2006 odohrajú ešte dva extraligové zápasy, ale vždy na ľade svojich súperov. Vo štvrtok 28. decembra sa predstavia vo Zvolene a v sobotu 30. decembra začnú naši hokejisti sériu deviatich zápasov v piatej šestine základnej časti v Trenčíne. V Košiciach sa zverenci trénerov Jána Šterbáka a Antona Tomka znovu predstavia až po novom roku v piatok 5. januára 2007 o 17.30 hod. v súboji s Liptovským Mikulášom.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...