Vyhľadávanie:

V Piešťanoch o našich radiátoroch

V Piešťanoch o našich radiátoroch

Firemný deň U. S. Steel Košice v Empirii

U. S. Steel Košice usporiadala koncom septembra po prvý raz vo firme Empiria v Piešťanoch, s ktorou dlhodobo spolupracuje v oblasti predaja panelových radiátorov, firemný deň. Spoločnosť sa zaoberá predajom tepelnej, sanitárnej techniky a prepravnými službami, čo ju zaraďuje medzi najväčšie firmy na slovenskom trhu. Sídli v Piešťanoch s pobočkami v Bratislave a Košiciach. V súčasnosti, aj zásluhou dlhodobej a úspešnej spolupráce s USSK, začala stavať novú, väčšiu pobočku v Košiciach s predpokladaným termínom otvorenia v roku 2007.

Firemný deň sa uskutočnil za účasti zástupcov Hutníckej druhovýroby, Obchodnej skupiny pre predaj radiátorov a Marketingu a približne dvesto pozvaných hostí z oblasti stavebníctva a montážnych - kúrenárskych firiem. Generálny manažér pre druhovýrobu Tibor Kovács predstavil nový, unifikovaný spôsob prichytávania bočných a horných krytov na teleso radiátora. Jeho realizácia vo výrobe v roku 2007 posunie kvalitu krytovania našich radiátorov ku kvalite porovnateľnej s poprednými európskymi výrobcami. Július Lang, generálny manažér pre predaj výrobkov na technické využitie, ocenil úroveň spolupráce a vyslovil želanie jej prehlbovania v budúcom období. O marketingovej podpore predaja zo strany USSK na nasledujúce obdobie ubezpečil zástupcov firmy generálny manažér pre marketing a strategické plánovanie Brian Cowell.

Konfrontáciou poznatkov odborníkov USSK so zástupcami rezortu stavebníctva sme získali neoceniteľné poznatky, ktoré využijeme v praxi hlavne pri ďalšej inovácii našich radiátorov. Všetci prítomní sa zhodli na tom, že tento typ stretnutí je užitočný pre všetky zúčastnené strany a v budúcnosti treba v organizácii akcií pokračovať.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...