Vyhľadávanie:

V Šaci pribudlo nové CNC pracovisko

V Šaci pribudlo nové CNC pracovisko

V Strednej odbornej škole v Košiciach-Šaci, ktorá pri výchove a vzdelávaní žiakov úzko spolupracuje so spoločnosťou U. S. Steel Košice, otvorili na sklonku minulého roka ďalšie moderné pracovisko na výučbu. Vybavené je obrábacím centrom EMCO CONCEPT TURN 250 s riadiacim systémom Vin NC Sinumerink 810D/840D, ktorý umožňuje nácvik zručností a výučbu programovania CNC strojov pre technológie sústruženia a frézovania.

Technické vybavenie dopľňajú ďalšie CNC stroje, a to obrábacie centrum vertikálne MC-100V s riadiacim systémom Heidenhain a sústruh SUI-63-NC s riadiacim systémom Fanuk. K dispozícii sú výukové programy, ktoré uľahčujú učiteľom výučbu programovania a žiakom ľahšie pochopenie preberanej látky. Nové pracovisko svojím technickým vybavením rozširuje možnosti kvalitnej prípravy budúcich odborníkov v oblasti strojového obrábania. Spolu s už vybudovaným pracoviskom pre technickú diagnostiku, tréningovým centrom pre montáž a demontáž, pracoviskom na výučbu zvárania, kabinetom OBP, mechatronikou a pracoviskom pre ovládanie a meranie elektrozariadení vytvára novú modernú koncepciu prípravy odborníkov v Centre odborného vzdelávania pre hutníctvo a strojársku výrobu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...