Vyhľadávanie:

V sobotu na turistiku

V sobotu na turistiku

Po dobrých skúsenostiach organizovania turistických akcií v minulom roku pripravujeme, v spolupráci s OZ Metalurg a útvarom Personálny servis a vzdelávanie, aj na tohtoročnú sezónu niektoré turisticko-športové akcie pre našich zamestnancov z U. S. Steel Košice.

Už túto sobotu 10. januára pozývame všetkých priateľov zimnej prírody, ktorí chcú aktívne využiť víkend na regeneráciu síl v rámci upevňovania svojho zdravia, na 7. ročník prejazdu Jozefínkou. Bude to prechod na bežkách z obce Bukovce (neďaleko Stropkova), kde je zraz všetkých účastníkov. Tí si budú môcť vybrať jednu z dvoch trás v dĺžke 9 km a 19 km. Náš autobus odchádza z parkoviska na námestí osloboditeľov v sobotu ráno o 6.25 h.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť dnes a zajtra u mňa na tel. 3-8034, prípadne na mobil 0904 318 414. Účastnícky poplatok, ktorý zahŕňa dopravu a štartovné, je 200 Sk. O ďalších pripravovaných turistických akciách, ktoré plánujeme v januári a februári, budem záujemcov o turistiku informovať v budúcom čísle Ocele východu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...