Vyhľadávanie:

V Steel aréne Cassovia Hockey Cup

V Steel aréne Cassovia Hockey Cup

Hokejisti HC Košice v rámci prípravy na novú extraligovú sezónu odohrali v uplynulých dvoch týždňoch päť priateľských zápasov. Prvé dva súboje v tréningovej hale Steel arény. Najprv v utorok 2. augusta zdolali finalistu uplynulého ročníka extraligy HK Poprad 6:3. O poltucet gólov nášho majstra sa podelili Dravecký, Vorel, Mlynarovič, Jenčík, Pašek a Zálešák. Nad Banskou Bystricou vyhrali 3:1 gólmi Nováka, Grmana a Haščáka. Na turnaji Rona Cup v Trenčíne, ktorý sa konal v závere minulého týždňa, odohrali Košičania tri stretnutia. V prvom po prvý raz v príprave prehrali s českým tímom PSG Zlín 1:5, keď jediný gól nášho majstra zaznamenal Dravecký. V druhom zápase zdolali českého majstra Oceláři Třinec 5:2 troma gólmi Haščáka a dvoma presnými zásahmi Fabuša. V poslednom vystúpení na turnaji vyhrali nad HK 36 Skalica 3:0, dva góly strelil Jenčík, jeden pridal Haščák.

V piatok tohto týždňa sa hokejisti HC Košice predstavia v ďalšom prípravnom stretnutí na ľade vo Zvolene a potom ich už fanúšikovia môžu vidieť v troch dueloch v Steel aréne na turnaji Cassovia Hockey Cup. V piatok 26. augusta sa o 18.30 hod. stretnú s novým účastníkom KHL HC Lev Poprad, v sobotu 27. augusta, rovnako o 18.30 hod., si zmerajú sily s tímom Oceláři Třinec a turnaj zakončia v nedeľu 28. augusta o 18.30 hod. v súboji s CSKA Moskva.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...