KONTAKT  |    _eng _sk

Valcovači majú vynovenú závodnú jedáleň
           Pridané: 29.06.2015
Autor: -c-
Kategória: 13/2015

Štyri dni trvala rekonštrukcia závodnej jedálne Valcovne, ktorú minulý týždeň v stredu 17. júna 2015 slávnostne otvorili a znovu sprístupnili hutníkom. Po zásahu stavbárov, elektrikárov a montérov vzniklo moderné stravovacie centrum v príjemnej a čistej farebnej kombinácii, v ktorej dominujú oku príjemné odtiene bielej a zelenej.

Ako uviedol pred slávnostným prestrihnutím pásky prevádzkový riaditeľ spoločnosti Eurest Dušan Macek, závodná jedáleň Valcovne je už tretím stravovacím zariadením v košickej oceliarni, ktoré získalo novú tvár. "Snažili sme sa to urobiť tak, aby sme ľudí upútali hlavne našou novou koncepciou, podľa ktorej všetko, čo sa tu vyrobí, je čerstvé, pričom služby sú rýchle. Záleží nám na tom, aby sa tu cítili fajn a boli spokojní a tiež aby sa aj našim ľuďom v tomto prostredí dobre pracovalo." Regionálny riaditeľ Eurestu Gabriel Vrzal v tejto súvislosti poďakoval všetkým dodávateľom za podiel na tomto projekte a osobitne vyzdvihol pomoc divízneho závodu Studená valcovňa pri jeho realizácii.

"Našou snahou je vytvárať pre zamestnancov dobré podmienky na stravovanie. Vieme, že otázka kultúry stravovania je pre nich mimoriadne dôležitá. Projekt, ktorý sme tu realizovali a ktorý je výsledkom spolupráce viacerých subjektov - útvaru Ľudské zdroje, Nákupu, divízneho závodu Studená valcovňa, firmy Eurest a ďalších partnerov, ukazuje, že ideme správnym smerom," povedal na margo vynovenej jedálne viceprezident pre ľudské zdroje Martin Pitorák.

Závodná jedáleň Valcovne dnes disponuje viacerými novinkami. Okrem zmenenej dispozície výdajných a pokladničných miest, čo zrýchľuje obsluhu, stravníkov iste poteší rozšírený chladiaci pult so zeleninovými šalátmi, pulty s pizzou i grilom, nové chladiace vitríny s dezertmi a rozšírená ponuka doplnkového tovaru.

Empty

ODPORÚČAME

26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom
07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok