Vyhľadávanie:

Veľká vďaka všetkým, ktorí prispeli

Veľká vďaka všetkým, ktorí prispeli

V priebehu mája a júna tohto roku zorganizovala Základná organizácia OZ KOVO Doprava  zbierku pre pozostalých po zamestnancovi DZ Doprava Slavomírovi Čírovi, ktorý zomrel náhle vo veku 45 rokov. V prevádzke Cestná doprava odpracoval  šestnásť rokov. V zlomku sekundy, po nečakanej nevoľnosti, ostala manželka s deväťročným synom sama.

Do zbierky sa zapojili zamestnanci U. S. Steel Košice a všetkých dcérskych spoločností. Podarilo sa nám vyzbierať spolu 12 448,00 €, ktoré boli manželke 18. júla 2019 odovzdané.

Veľké poďakovanie v mene ZO OZ KOVO Doprava a v mene manželky Anny Čírovej patrí všetkým zamestnancom, ktorí do zbierky prispeli a prejavili tak spolupatričnosť s pozostalou rodinou. Ukázalo sa, že hutníkom nie je ľahostajný osud iných ľudí. Ako Anna Čírová povedala, „manžela a otca nám to nevráti“, ale veľmi pomôže preklenúť najbližšie obdobie po strate živiteľa rodiny.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...