Vyhľadávanie:

Vianočná výstava v Galérii U. S. Steel Košice

Vianočná výstava v Galérii U. S. Steel Košice

Od 3. decembra bude v Galérii USSK (Vstupný areál, budova Vonkajších vzťahov a Ferrotouru), sprístupnená pre zamestnancov našej spoločnosti i verejnosť nová zaujímavá výstava. Krásu paličkovanej čipky a tajomstvá umelecky poňatých diek nám predstavia textilné výtvarníčky Janka Onušková a Katarína Holá.

V Galérii USSK budú nasledujúci rok vystavovať aj ďalší talentovaní ľudia - výhercovia Súťaže v tvorivosti zamestnancov U. S. Steel Košice, ktorú vyhlasuje útvar Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy v nasledovných kategóriách:

  • Maľba (minimálny formát A4)
  • Socha (kameň, drevo, hlina)
  • Textilná tvorba (čipka, módny odev, výšivka a pod.)
  • Remeselná výroba (hrnčiarstvo, drotárstvo, kováčstvo a pod.)

Súťažné exponáty je možné nosiť do súťaže priebežne až do 1. marca 2005 Jane Šlosárovej (budova Vonkajších vzťahov, 1. posch, tel. 3-0825). Kvôli objektívnosti hodnotenia meno autora, osobné číslo a útvar je potrebné priniesť v zalepenej obálke spoločne s exponátom. Zo všetkých prihlásených prác vyberie v marci 2005 odborná porota tri najlepšie diela v každej kategórii.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...