Vyhľadávanie:

Vianočná výstava v Galérii U. S. Steel Košice

Vianočná výstava v Galérii U. S. Steel Košice

Od 3. decembra bude v Galérii USSK (Vstupný areál, budova Vonkajších vzťahov a Ferrotouru), sprístupnená pre zamestnancov našej spoločnosti i verejnosť nová zaujímavá výstava. Krásu paličkovanej čipky a tajomstvá umelecky poňatých diek nám predstavia textilné výtvarníčky Janka Onušková a Katarína Holá.

V Galérii USSK budú nasledujúci rok vystavovať aj ďalší talentovaní ľudia - výhercovia Súťaže v tvorivosti zamestnancov U. S. Steel Košice, ktorú vyhlasuje útvar Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy v nasledovných kategóriách:

  • Maľba (minimálny formát A4)
  • Socha (kameň, drevo, hlina)
  • Textilná tvorba (čipka, módny odev, výšivka a pod.)
  • Remeselná výroba (hrnčiarstvo, drotárstvo, kováčstvo a pod.)

Súťažné exponáty je možné nosiť do súťaže priebežne až do 1. marca 2005 Jane Šlosárovej (budova Vonkajších vzťahov, 1. posch, tel. 3-0825). Kvôli objektívnosti hodnotenia meno autora, osobné číslo a útvar je potrebné priniesť v zalepenej obálke spoločne s exponátom. Zo všetkých prihlásených prác vyberie v marci 2005 odborná porota tri najlepšie diela v každej kategórii.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...