Vyhľadávanie:

Viceprezidentka Gretchen R. Haggertyová odchádza do dôchodku

Viceprezidentka Gretchen R. Haggertyová odchádza do dôchodku

Predseda predstavenstva a výkonný riaditeľ United States Steel Corporation John P. Surma 9. júla oznámil, že prvá viceprezidentka a riaditeľka pre financie Gretchen R. Haggertyová informovala spoločnosť, že po 37 rokoch vo firme, vrátane dekády v pozícii finančnej riaditeľky, plánuje v roku 2013 odísť do dôchodku.

John Surma sa na margo jej kariéry vyjadril: "Gretchen bola našou riaditeľkou pre financovanie počas ostatných najzložitejších období v oceliarskom priemysle. Reprezentovala našu spoločnosť s výnimočným šarmom a dôstojnosťou a jej rozvážne riadenie našich finančných záležitostí prinieslo akcionárom obrovský prínos. Mali sme šťastie, že sme mohli profitovať z jej odborných znalostí a nasadenia počas celej jej kariéry a obzvlášť z jej vodcovstva počas nedávneho kritického obdobia spojeného s finančnou krízou a zdĺhavým ekonomickým zotavovaním. Načasovanie jej odchodu do dôchodku nám umožní plynulý a riadny prechod na jej nástupcu."

U. S. Steel je v súčasnosti v procese dôkladného hľadania nového finančného riaditeľa.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...