KONTAKT  |    _eng _sk

Viceprezidentka Silvia Gaálová sa stala finančnou riaditeľkou roka 2021
           Pridané: 28.09.2022
Autor: Ľubomíra Šoltésová
Kategória: Dôležité správy

Odborná porota vybrala z nominovaných riaditeľov sedem finalistov. Víťazstvo si odniesla Silvia Gaálová, viceprezidentka pre financovanie U. S. Steel Košice, ktorá sa zásadným spôsobom zaslúžila o rekordné hospodárske výsledky spoločnosti v minulom roku. Tá v roku 2021 dosiahla najvyššie tržby a najvyšší zisk v celej histórii U. S. Steel Košice.

Na bezprostredné pocity sme sa viceprezidentky Gaálovej spýtali krátko po prevzatí tohto prestížneho profesionálneho ocenenia. „Táto cena patrí všetkým finančníkom v U. S. Steel Košice. Pre mňa je hlavnou výhrou to, že mám taký skvelý tím. Ďakujem veľmi pekne za podporu,“ odkazuje Silvia Gaálová. 

 

Účasť v súťaži bola podľa nej príležitosťou odprezentovať svoju prácu a prácu svojho tímu a takýmto spôsobom kolegom aj poďakovať. „Výzvy, pri ktorých dokážeme dosiahnuť výrazné zmeny a zlepšenie existujúceho stavu sú pre mňa veľkou motiváciou. Mám šťastie, že pracujem s výborným tímom tak na mojom útvare, ako aj v rámci celej U. S. Steel Košice,“ hovorí čerstvá víťazka CFO roka a dodáva: „Napriek tomu, že rok 2021 bol najúspešnejší, vôbec nebol jednoduchý. V podstate sme sa preklopili z historicky najťažších rokov 2019 a 2020 do historicky najlepšieho. Asi najväčším ponaučením bolo, že kľúčová je flexibilita a schopnosť rýchlo reagovať na zmeny.  Tie sú v posledných rokoch častejšie a ich dopad je výraznejší. Niektoré aspekty krízového manažmentu, ktoré sme zaviedli v rokoch 2019 a 2020, sa pravidelne využívali aj počas minulého roku práve kvôli rozsahu zmien, s ktorými sme sa museli vysporiadať. Ako veľmi dôležitá sa ukázala aj  efektívna komunikácia, čo pri veľkých spoločnostiach nie je jednoduché zabezpečiť.“


Viac v článkoch:

U. S. Steel Košice - Viceprezidentka Silvia Gaálová je opäť medzi finalistami súťaže o finančného riaditeľa roka (usske.sk)

U. S. Steel Košice - Podporme hlasovaním našu viceprezidentku (usske.sk)

Víťazkou súťaže CFO roka 2021 je Silvia Gaálová z U. S. Steel Košice (trend.sk)

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...