KONTAKT  |    _eng _sk

Vo finále ankety Lektor roka 2018
           Pridané: 14.3.2019
Autor: -l-
Kategória: 03/2019

Ocenenie pre interný koučing v U. S. Steel Košice

Program interného koučingu spoločnosti U. S. Steel Košice, zavedený s cieľom podporiť rozvoj zamestnancov, zvýšiť kvalitu ich výkonu a zlepšiť vzťahy na pracovisku, sa dostal do finále ankety Lektor roka 2018, a to v kategórii Soft-skills firemný vzdelávací/rozvojový program roka.

Hlavným cieľom ankety je oceniť prínos trénerov, lektorov a koučov v oblasti soft skills vzdelávania a rozvoja na Slovensku, ako aj organizácie, ktoré neustále hľadajú nové spôsoby efektívneho rozvoja svojich zamestnancov.

Na slávnostnom galavečere manažérka projektu Jana Lörincová odprezentovala náš program  za účasti slovenskej ĽZ komunity, lektorov a koučov. Myšlienka zaviesť interný koučing vedenia vznikla na základe uvedomenia si, že podporovanie koučingovej kultúry neznamená len rozvíjanie lídrov, ale aj posilnenie ich podpory v rámci rozvoja zamestnancov. Tento štýl vedenia kladie dôraz na nepretržité učenie, komunikáciu a spätnú väzbu. Vďaka tomu pomáha manažérom a zamestnancom maximalizovať ich potenciál a hodnotu pre organizáciu a zároveň podporuje motivačné pracovné prostredie.  

Empty

ODPORÚČAME

14.3.2019
Spájame aktívnych ľudí pre lepší región
14.3.2019
Dobrovoľnícke dni budú už o dva mesiace
16.1.2019
U. S. Steel Košice postaví novú linku na výrobu elektrotechnickej ocele