KONTAKT  |    _eng _sk

Vo Vysokých Tatrách o finančnom výkazníctve
           Pridané: 05.07.2004
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 27/2004

Národná riadiaca komisia pri Ministerstve financií SR v spolupráci so Slovenskou komorou audítorov usporiadala koncom júna medzinárodnú konferenciu pod názvom Stratégia implementácie štandardov Európskej únie v oblasti finančného výkazníctva, účtovníctva a audítorstva v podmienkach SR.

Dvojdňové odborné podujatie, ktoré sa uskutočnilo v Grand hoteli Praha v Tatranskej Lomnici, sponzorsky podporila spoločnosť U. S. Steel Košice. Medzi jeho účastníkmi nechýbali ani zástupcovia košických oceliarov. S prezentáciou korešpondujúcou s hlavným poslaním konferencie vystúpila aj riaditeľka pre prevádzku účtovníctva Eva Bobaľová.

Cieľom konferencie bolo v záujme implementácie medzinárodne akceptovateľných štandardov oboznámiť zainteresovaných predstaviteľov vládnych organizácií, finančných inštitúcií, audítorov, zástupcov vysokých škôl, firiem a zahraničných investorov na Slovensku s významom, konkrétnym riešením prijatej koncepcie a aktuálnymi problémami v oblasti finančného výkazníctva, účtovníctva a audítorstva.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...