Vyhľadávanie:

Veľké upratovanie v Medzeve

Veľké upratovanie v Medzeve

Už sa tešia na hostí

V obľúbenom doškoľovacom stredisku U. S. Steel Košice v Medzeve využili uplynulé týždne na „veľké upratovanie“. Vyčistené a vyumývané sú všetky izby, všade sú poumývané okná, vymaľované sú všetky priestory, ktoré už nový náter potrebovali a aj všetky spoločné priestory zariadenia. „Nové šaty“ dostali aj odkvapové rúry či brány. Miroslav Rohun nám tiež ukázal, aký kus práce sa im podarilo urobiť v areáli zariadenia. Opravené sú tenisové kurty, vyčistená a vymaľovaná je kolkáreň. „Urobili sme také opravy a v takom rozsahu, aké sa bežne, počas prevádzky, urobiť nedajú. Je to pozemok o rozlohe 5 hektárov a práce bolo naozaj veľa,“ povedal Miroslav Rohun. Ako posledné sa na rad dostali záhradné práce, trávniky v celom areáli sú pokosené, stromy orezané a vysadené sú aj kríky a kvietky.

V stredisku sú dokonale pripravení na znovuotvorenie a už sa veľmi tešia na príchod prvých hostí. Kedy presne to bude, zatiaľ nevedia. Dúfajú,  že sa im podarí otvoriť už v lete. Ľudia určite radi prídu oddýchnuť si a zregenerovať sa do tohto pekného prostredia.

O znovuotvorení strediska vás určite budeme informovať aj prostredníctvom Ocele východu a intranetu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...