Vyhľadávanie:

Výhercovia z parkoviska

Výhercovia z parkoviska

Darčeky šiestim majiteľom motorových vozidiel

V minulotýždennej Oceli východu sme avizovali, že pri príležitosti otvorenia parkoviska za budovou Vonkajších vzťahov máme pre šiestich majiteľov motorových vozidiel, ktorí v pondelok, 10. decembra, odstavia svoje vozidlá na novom parkovisku, pripravené malé prekvapenie. Darčekové balenie autokozmetiky venujeme tým, ktorí majú v evidenčnom čísle motorového vozidla číslice 10 alebo 12. V pondelok, o 9. hodine ráno, sme medzi parkujúcimi vozidlami náhodne vybrali šesť vozidiel s týmito evidenčnými číslami: KS112BN, KE129CB, KS106AZ, KS112BV, KS108BY, KS106BM.

Majitelia áut si darčeky môžu prevziať (po preukázaní technického preukazu a identifikačnej karty USSK) v redakcii Oceľ východu v budove Vonkajších vzťahov vo Vstupnom areáli U. S. Steel Košice.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...