KONTAKT  |    _eng _sk

Vyše tisíc splnených želaní zo Stromčekov prianí
           Pridané: 25.12.2006
Autor: Kamila DEMKOVÁ
Kategória: 51/2006

Stromčeky prianí mali úspech. Priniesli radosť deťom v štyroch detských domovoch v našom regióne - Hostoviciach, Šarišských Michaľanoch, Podolínci a Remetských Hámroch. Stromčeky prianí sa v našej spoločnosti organizovali už po druhýkrát, ich iniciátorkou bola manželka prezidenta firmy Susan Lohrová.

Množstvo zamestnancov USSK a jej dcérskych spoločností, ale aj firiem pôsobiach v areáli našej spoločnosti, si zo štyroch stromčekov prianí zobralo lístoček s konkrétnymi prianiami detí, kúpilo darček a tak splnilo želania dievčat a chlapcov, ktoré z rôznych dôvodov žijú v detských domovoch. Darčeky prišli dokonca aj od ľudí, ktorí U. S. Steel Košice iba náhodou navštívili.

Minulý týždeň Susan Lohrová spolu s ďalšími zástupcami firmy navštívila tieto štyri detské domovy a odovzdala deťom darčeky, o ktoré si požiadali prostredníctvom lístočkov na Stromčekoch prianí. Oceľ východu bola po celý čas pri tom. Pri inštalovaní Stromčekov prianí v areáli firmy, pri prinášaní i odovzdávaní darčekov deťom. Atmosféra celého podujatia bola nádherná, priniesla množstvo radosti na oboch stranách - obdarovaných i obdarujúcich. Touto prílohou (pdf, 9.8 MB) sme sa rozhodli sprostredkovať ju všetkým čitateľom.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...