KONTAKT  |    _eng _sk

Vyše tisíc splnených želaní zo Stromčekov prianí
           Pridané: 25.12.2006
Autor: Kamila DEMKOVÁ
Kategória: 51/2006

Stromčeky prianí mali úspech. Priniesli radosť deťom v štyroch detských domovoch v našom regióne - Hostoviciach, Šarišských Michaľanoch, Podolínci a Remetských Hámroch. Stromčeky prianí sa v našej spoločnosti organizovali už po druhýkrát, ich iniciátorkou bola manželka prezidenta firmy Susan Lohrová.

Množstvo zamestnancov USSK a jej dcérskych spoločností, ale aj firiem pôsobiach v areáli našej spoločnosti, si zo štyroch stromčekov prianí zobralo lístoček s konkrétnymi prianiami detí, kúpilo darček a tak splnilo želania dievčat a chlapcov, ktoré z rôznych dôvodov žijú v detských domovoch. Darčeky prišli dokonca aj od ľudí, ktorí U. S. Steel Košice iba náhodou navštívili.

Minulý týždeň Susan Lohrová spolu s ďalšími zástupcami firmy navštívila tieto štyri detské domovy a odovzdala deťom darčeky, o ktoré si požiadali prostredníctvom lístočkov na Stromčekoch prianí. Oceľ východu bola po celý čas pri tom. Pri inštalovaní Stromčekov prianí v areáli firmy, pri prinášaní i odovzdávaní darčekov deťom. Atmosféra celého podujatia bola nádherná, priniesla množstvo radosti na oboch stranách - obdarovaných i obdarujúcich. Touto prílohou (pdf, 9.8 MB) sme sa rozhodli sprostredkovať ju všetkým čitateľom.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu