Vyhľadávanie:

Vyše tisíc splnených želaní zo Stromčekov prianí

Vyše tisíc splnených želaní zo Stromčekov prianí

Stromčeky prianí mali úspech. Priniesli radosť deťom v štyroch detských domovoch v našom regióne - Hostoviciach, Šarišských Michaľanoch, Podolínci a Remetských Hámroch. Stromčeky prianí sa v našej spoločnosti organizovali už po druhýkrát, ich iniciátorkou bola manželka prezidenta firmy Susan Lohrová.

Množstvo zamestnancov USSK a jej dcérskych spoločností, ale aj firiem pôsobiach v areáli našej spoločnosti, si zo štyroch stromčekov prianí zobralo lístoček s konkrétnymi prianiami detí, kúpilo darček a tak splnilo želania dievčat a chlapcov, ktoré z rôznych dôvodov žijú v detských domovoch. Darčeky prišli dokonca aj od ľudí, ktorí U. S. Steel Košice iba náhodou navštívili.

Minulý týždeň Susan Lohrová spolu s ďalšími zástupcami firmy navštívila tieto štyri detské domovy a odovzdala deťom darčeky, o ktoré si požiadali prostredníctvom lístočkov na Stromčekoch prianí. Oceľ východu bola po celý čas pri tom. Pri inštalovaní Stromčekov prianí v areáli firmy, pri prinášaní i odovzdávaní darčekov deťom. Atmosféra celého podujatia bola nádherná, priniesla množstvo radosti na oboch stranách - obdarovaných i obdarujúcich. Touto prílohou (pdf, 9.8 MB) sme sa rozhodli sprostredkovať ju všetkým čitateľom.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...