Vyhľadávanie:

Výtvarná súťaž pre deti

Výtvarná súťaž pre deti

Zapojte sa do Mikulášskej klauniády

Pre víťaza MP4 prehrávač

Spoločnosť U. S. Steel Košice, útvar Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy, vyhlasuje pre deti výtvarnú súťaž, do ktorej môžu posielať svoje obrázky s Mikulášom a klaunom. Deti, namaľujte nám, ako si predstavujete stretnutie Mikuláša s klaunom. Predstavte si, že Mikuláš je smutný a klaun ho prišiel rozveseliť. Ako ho rozosmeje? Grimasou? Žonglovaním?

Najkrajší obrázok použijeme ako podklad na reklamu k podujatiu, ktorým tradične odštartujú Košické Vianoce. Program s názvom Mikulášska klauniáda bude plný zábavy 5. decembra 2008 na Hlavnej ulici na javisku pri soche Immaculata. Vystúpia Bruno Ciberej ako moderátor programu, klaun Adrian, Dominika Mirgová, tanečná formácia Uno star teens a samozrejme Mikuláš.

Pošlite nám svoje obrázky a naviac, chystajte si už teraz aj vy svoj klaunovský kostým, pretože 5. decembra budeme súťažiť aj o najkrajší kostým klauna. Všetkých klaunov na Mikuláša sladko odmeníme. Ak sa zapojíte do výtvarnej súťaže, dostanete poštou ako každý rok, aj teraz, sladký symbolický darček. Víťaz výtvarnej súťaže získa od spoločnosti U. S. Steel Košice hodnotnú cenu MP4 prehrávač.

Výkresy A4, ale i väčšie formáty, posielajte najneskôr do 10. novembra 2008 na adresu: Vonkajšie vzťahy, Vstupný areál U. S. Steel, 044 54 Košice, alebo ich prineste osobne do budovy Vonkajších vzťahov, 2. posch., č. d. 205. Každý výkres musí byť na zadnej strane označený menom a priezviskom autora. Pripojiť treba vek, adresu, telefonický kontakt, prípadne miesto pracoviska rodiča. Do súťaže sa môžu zapojiť aj deti, ktorých rodičia nepracujú v U. S. Steel Košice. Súťaž je určená pre deti od 10 do 15 rokov. Dovolené je použiť všetky výtvarné techniky, okrem kreslenia fixkami. Viac informácií poskytneme na tel.: 055/673 40 06, 055/673 52 37. Tešíme sa na vaše obrázky.

Ďalšie články

Spoločné vyhlásenie

Po stretnutí zástupcov vlády SR a vedúci predstaviteľov spoločnosti Nippon Steel Corporation / U. S. Steel Košice 9.2. 2024.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...