Vyhľadávanie:

X App do konca roka

X App do konca roka

Ako sme už oznámili v predošlej Oceli východu, na základe prieskumu o komunikácii sme začali pracovať na spustení novej komunikačnej aplikácie X App pre Košice.

Svet je v pohybe a aj hutnícky priemysel sa mení zo dňa na deň. Každý mesiac to cítime pri tvorbe novín, do ktorých nestíhame dať všetko, čo sa v priebehu mesiaca deje.  Do konca roka preto plánujeme spustiť mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej budete mať čerstvé informácie o dianí v podniku každý deň.

Okrem veľkých udalostí a projektov sa z nej dozviete aj užitočné informácie o stravovaní, doprave, zľavách pre zamestnancov U. S. Steel Košice, či iných benefitoch. Umožní nám to rýchlejšie komunikovať aj o Veľkej súťaži a máme pre vás pripravené aj ďalšie aktivity, ktoré si budú vyžadovať obojstrannú komunikáciu. ­Ihneď budete môcť ohodnotiť konkrétnu správu a niektoré dokonca zdieľať so svetom. Účasť vo Veľkej súťaži nás povzbudzuje k tomu, aby sme vám častejšie prinášali čerstvé spravodajstvo a k tomu aj trochu zábavy.   

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...