Vyhľadávanie:

Z posluchární do praxe. Na dva mesiace

Z posluchární do praxe. Na dva mesiace

V U. S. Steel Košice sa začal deviaty ročník letnej stáže

Pre tridsaťpäť študentov vysokých škôl a univerzít, ktorí uspeli vo výberovom konaní, sa minulý týždeň v stredu, 1. júla, začala v košickej oceliarni dvojmesačná letná stáž.

"Program letných stáží v U. S. Steel Košice mal vždy vysokú úroveň a som presvedčený, že účasť na nej je pre vás všetkých výzvou a impulzom rozvoja vašej ďalšej pracovnej kariéry," prihovoril sa mladým viceprezident pre ľudské zdroje Martin Pitorák na prvom spoločnom stretnutí v šikmej zasadačke a poprial im veľa nových skúseností z praxe. "Buďte zvedaví, pýtajte sa svojich mentorov, veľa sa naučíte," poradil stážistom.

Náplň v poradí už deviateho ročníka letnej stáže v U. S. Steel Košice priblížil vysokoškolákom z Technickej univerzity Košice, Univerzity P. J. Šafárika v Košiciach a Ekonomickej univerzity Bratislava generálny manažér pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov Milan Polča. Jej organizátori sa aj tentoraz držali osvedčeného programu. "Prvé tri dni v týždni budete pracovať na pridelených úsekoch a v závodoch, spolupracovať so svojimi mentormi, ktorí vás budú zapájať do riešenia rôznych úloh a projektov, štvrtky a piatky budeme venovať vášmu osobnostnému rozvoju prostredníctvom rôznych tréningov manažérskych zručností," ozrejmil. "Práve toto skĺbenie robí, ako sme sa presvedčili, stáž v našej firme jedinečnou. Verím, že sa vaše predstavy o nej naplnia."

Stážisti už v týchto dňoch naplno zarezávajú. Z nich väčšina, je ich dvadsaťtri, priamo vo výrobných prevádzkach, ďalší na pracoviskách odborných útvarov firmy, ale aj v dcérskych spoločnostiach.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...