Vyhľadávanie:

Za zaujímavý príbeh odmena

Za zaujímavý príbeh odmena

Zapojte sa do letnej súťaže Ocele východu

Dovolenková sezóna je v plnom prúde. Dni oddychu sa zvyčajne nezaobídu bez zaujímavých zážitkov. Vlastné alebo cudzie bývajú vďačnou témou rozhovorov. Hodiny vieme rozprávať o tom, kde sme boli, čo sme videli, čo nás prekvapilo, príjemne i nepríjemne, čo nás fascinovalo, kde sme sa nudili, aké kulinárske špeciality sme ochutnali, farbisto dokážeme opísať malé i väčšie príbehy dňa... Ukazujeme fotografie, tešíme sa z vydarenej cesty, sme radi, že sme objavili nádherný kút sveta a nemusí to byť iba v cudzine, alebo naopak hromžíme: nikdy viac...

Podeľte sa s čitateľmi Ocele východu o svoje zážitky, príbehy a fotografie z ciest. Zaujímavé príbehy uverejníme a oceníme. Na troch autorov čakajú výhry v hodnote 100, 50 a 30 eur, ďalších piatich odmeníme hodnotnými ilustrovanými sprievodcami s ktorými v Európe určite nezablúdite. Čo musíte urobiť pre to, aby ste sa súťaže mohli zúčastniť? "Zaloviť" v pamäti, nájsť zážitok či príbeh, ktorý zaujme a už ho iba "položiť" na papier alebo vyťukať do počítača. Pripojte peknú fotografiu (môže ich byť aj viac , aby bolo z čoho vyberať), ktorá príbeh dokreslí.

Príspevky v rozsahu maximálne päťdesiat riadkov a fotografie vo formáte jpg v rozlíšení minimálne 1 600 x 1 200 bodov, ak ide o klasickú fotografiu na papieri použite rozmery 10x15 alebo 13x18 centimetrov, posielajte na e-mailovú adresu ocelvychodu@sk.uss.com, ak poštou tak na adresu redakcie: Oceľ východu, U. S. Steel Košice, s.r.o. 044 54 Košice. Predmet mailu alebo obálku označte heslom Môj dovolenkový príbeh. Okrem toho uveďte svoje meno a priezvisko, pracovisko a telefonický kontakt.

Príbehy môžete posielať okamžite. Nerozmýšľajte dlho, leto netrvá večne a súťaž začiatkom septembra uzavrieme. O presnom dátume vás budeme informovať.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...