Vyhľadávanie:

Začal sa veľtrh TECH-EXPO

Začal sa veľtrh TECH-EXPO

Dnes, 9. novembra, sa v hale Cassosport v Košiciach začal Medzinárodný technický a investičný veľtrh TECH-EXPO, ktorý potrvá do piatku 11. novembra 2005. Predstavuje sa na ňom vyše 160 firiem zastúpených 58 vystavovateľmi zo Slovenska, Švajčiarska, Nemecka, Španielska a Českej republiky. Na veľtrhu, ktorého cieľom je podporiť rozvoj hospodárstva, metalurgie a elektroniky v regióne východného Slovenska, sa bude svojou expozíciou z Brna prezentovať aj spoločnosť U. S. Steel Košice. Vstup pre verejnosť je od 10.00 do 18.00 hodiny.

Počas veľtržných dní sa uskutoční aj investičná konferencia pod názvom Potenciál dodávateľských vzťahov na východnom Slovensku a tiež výstava technických kuriozít a rekordov. Príďte sa pozrieť!

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...