Vyhľadávanie:

Začali sa Košické rozprávkové Vianoce

Začali sa Košické rozprávkové Vianoce

Košické rozprávkové Vianoce sa už začali. V piatok 4. decembra podvečer ich z pódia pri Immaculate otvorili primátor mesta Richard Raši a viceprezident pre vonkajšie vzťahy, riadenie a rozvoj podnikania U. S. Steel Košice Miroslav Kiraľvarga spoločne s Mikulášom, jeho sprievodom i Svetluškou, ktorá krátko po sedemnástej hodine rozsvietila nielen vianočný stromček, ale aj celú vianočnú výzdobu v historickom centre východoslovenskej metropoly.

„Na Hlavnú chodíme s deťmi v takomto čase každý rok. Syn sa už nevie dočkať. Keď Mikuláš prišiel sem, tak určite aj k nám domov. Možno už zajtra. Čižmy máme vyčistené a pripravené,“ prezradil s úsmevom Timur Horbaj, ktorého sme neskôr zastihli pri charitatívnom stánku U. S. Steel Košice, kde sa ako prvá prezentovala Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov. „Celkom sa nám darí, je tu plno,“ podotkla krátko šéfka Romana Šerfelová, keď sme sa jej pýtali na záujem okoloidúcich o činnosť útulku. Psíky, ktoré aktivistom robili spoločnosť, budili rešpekt, ale aj nutkanie pohladkať ich... Plno bolo i pri stánku s primátorským punčom, ktorý okoloidúcim ponúkali Richard Raši, Miroslav Kiraľvarga i viceprimátorka Renáta Lenártová a ktorého výťažok pomôže štyrom neziskovým organizáciám. Ak ste ešte na Hlavnej neboli, nájdite si čas a príďte si vychutnať čaro blížiacich sa sviatkov. A určite neobíďte ani náš stánok. Do 22. decembra sa v ňom predstaví verejnosti ešte trinásť organizácií zaoberajúcich sa verejnoprospešnými aktivitami.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...