Vyhľadávanie:

Zajtra obchodníci - zákazníci na ľade

Zajtra obchodníci - zákazníci na ľade

V Steel aréne sa zajtra, vo štvrtok 19. marca, uskutoční o 17. hodine priateľské hokejové stretnutie medzi Cassovia Super Stars (tím obchodníkov z USSK) a Bohemia Steelers (mužstvo českých zákazníkov). Bude to už trináste vzájomné hokejové meranie síl. Po vlaňajšom súboji, v ktorom naši obchodníci zvíťazili 6:3, je stav zo vzájomných duelov na zápasy 8:4. Až do roku 2010 sa obaja súperi vo vedení striedali a na zápasy bol stav nerozhodný 4:4. Práve v spomínanom roku vyhrali hokejisti Bohemia Steelers až na samostatné nájazdy 4:3 a vzájomnú bilanciu vyrovnali. Bolo to vlastne posledné víťazstvo mužstva českých zákazníkov, pretože v ďalších štyroch rokoch po sebe zvíťazil už len tím Cassovia Super Stars, postupne 9:3, 6:4, 6:4 a 6:3. Otázkou teda zostáva, či sa podarí hráčom z Bohemia Steelers v trinástom vzájomnom zápase konečne vyhrať a prerušiť tak sériu štyroch víťazných stretnutí našich obchodníkov.

Súboj dvoch odvekých rivalov sľubuje, tak ako po iné roky, zaujímavý hokej. Do hľadiska Steel arény srdečne pozývame fanúšikov z radov zamestnancov našej firmy, ako aj ich rodinných príslušníkov. Vstup je voľný.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...