Vyhľadávanie:

Záleží nám na budúcnosti mladých

Záleží nám na budúcnosti mladých

Junior Achievement Slovensko - Mládež pre budúcnosť oceňuje spoluprácu s U. S. Steel Košice

Už niekoľko rokov spolupracuje spoločnosť U. S. Steel Košice so vzdelávacou organizáciou Junior Achievement Slovensko - Mládež pre budúcnosť na rozvoji mladej generácie. V mene všetkých študentov, ktorí aj vďaka košickým oceliarňam mali možnosť absolvovať nadštandardné ekonomické vzdelávanie, a tiež v mene celej organizácie sa za finančnú podporu, ale i personálnu pomoc poďakovala v liste generálna riaditeľka tejto inštitúcie Marcela Havrilová. V ňom sa okrem iného píše:

"Skvalitňovať a rozširovať vzdelávacie programy, prinášať ich do všetkých regiónov, ale najmä tam, kde mladí ľudia nemajú dostatok príležitostí na rozvoj, umožňovať im ekonomicky myslieť, učiť sa robiť etické rozhodnutia, učiť sa vstupovať na trh práce pripravení a napĺňať poslanie našej organizácie, sa nám darí najmä vďaka podpore podnikateľského prostredia, teda aj vďaka vašej spoločnosti. Mimoriadne oceňujeme spoluprácu s konzultantmi, ktorí v programe Aplikovaná ekonómia pracujú počas celého školského roka v študentských spoločnostiach v košických školách. Vážime si aj to, že sa pracovníci z útvaru Vonkajších vzťahov a právneho oddelenia zúčastnili našich aktivít a súťaží ako členovia odbornej poroty a venovali svoj čas, záujem a podporu týmto aktivitám. Ceníme si, že vám záleží na budúcnosti mladých, ktorí, ak budú pripravení na prácu a na život, budú zárukou dobrej budúcnosti Slovenska."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...