Vyhľadávanie:

Zamestnanci o tituly v zime

Zamestnanci o tituly v zime

V januári štartuje XXI. ročník Zimných športových hier USSK

Ako prví zasiahnu do bojov o majstrovské body hokejisti, ktorí začínajú svoju súťaž o majstra USSK pre rok 2017 na ľade Steel arény v pondelok 16. januára. Ich šampionát potrvá až do 13. februára, keď sa bude hrať finále i zápas o 3. miesto v turnaji.

Po nich budú v sobotu 21. januára bojovať v bielej stope na Kojšovskej holi súťažiaci lyžiari v behu na lyžiach. Kto sa zatiaľ na preteky neprihlásil, môže tak urobiť u členov organizačného výboru v svojich divíznych závodoch, úsekoch a spoločnostiach do 16. 1. 2017. Odchod autobusov do Zlatej Idky je naplánovaný na sobotu 21. 1. o 7.00 hod. z parkoviska pred Spoločenským pavilónom.

Tretím podujatím Zimných športových hier budú preteky v obrovskom slalome detí našich zamestnancov a dospelých a v snoubordingu. Súčasťou podujatia bude XVII. ročník Detského zimného karnevalu. Všetky súťaže sa uskutočnia v sobotu 4. februára na Jahodnej. Prihlášky majú pretekári, ktorí sa chcú zúčastniť tréningov na Jahodnej, podať do 18. januára, ostatní súťažiaci a snoubordisti do 30. januára. Obrovský slalom detí začína už o 7.45 hod., snoubording o 9.25 hod. a preteky v obrovskom slalome dospelých o 10.30 hod. O 9. hodine bude na Jahodnej slávnostné otvorenie podujatia.

Tréningy

Aj v tomto roku pripravujú organizátori tréningy pre prihlásených účastníkov v obrovskom slalome. Konať sa budú vždy vo štvrtok, a to v dňoch 19. januára, 26. januára a 2. februára 2017 od 18.00 do 20.00 hod. Výnimkou bude tréning dňa 2. 2., ktorý sa začne už o 17. hodine. Od 17.00 do 18.00 hod. bude totiž svah na Jahodnej vyhradený pre tréning detí našich zamestnancov, aby si mohli vyskúšať jazdu medzi slalomovými bránkami. Počas tréningov odporúčame v záujme bezpečnosti používať lyžiarske prilby. Na tréningy je doprava na Jahodnú individuálna, v sobotu 4. 2. bude doprava pre pretekárov zabezpečená autobusmi s odchodom o 7.30 hod. z parkoviska pred Spoločenským pavilónom.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...