Vyhľadávanie:

Zbierka šatstva, hračiek a kníh pre deti a dospelých zo sociálne znevýhodnených skupín

Zbierka šatstva, hračiek a kníh pre deti a dospelých zo sociálne znevýhodnených skupín

V predchádzajúcich rokoch sme sa presvedčili, že zamestnanci U. S. Steel Košice majú blízko ku charite, a nie je im ľahostajný osud detí z detských domovov a ľudí zo sociálne znevýhodnených skupín. Preto sa naša spoločnosť aj v tomto roku z inciatívy manželky prezidenta USSK Susan Lohrovej opäť rozhodla zorganizovať zbierku použitého, ale zachovalého šatstva pre rôzne vekové skupiny detí a dospelých, tiež hračiek a kníh.

Zbierka sa začne v pondelok 2. októbra 2006 a skončí sa v piatok 6. októbra 2006. Veci do zbierky sa budú zbierať na dvoch miestach, jedno bude tu vo firme v budove Vonkajších vzťahov, 1. poschodie, č. 108, otvorené každý deň od 8.00 do 15.30 hod. Druhé zberné miesto bude v meste, v budove KOSIL (pri Spoločenskom pavilóne) na Triede SNP 61 (prízemie) v klube dôchodcov Občianskeho združenia - Jeseň života, a to od 13.00 do 17.00 hod., v stredu od 10.00 do 18.00 hod. Naši dôchodcovia sa už na zbierku veľmi tešia a sú ochotní nám pomôcť v každom smere. Ich pomoc pri zbierke sa veľmi osvedčila aj v minulých rokoch. Zamestnanci si pochvaľovali, že jedno zberné miesto sa nachádzalo priamo v Košiciach. Ak máte doma šatstvo, hračky a knihy, ktoré môžete venovať deťom a dospelým, ktorí vašu pomoc potrebujú, začnite chystať.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...