Vyhľadávanie:

Železiari v štafetách

Železiari v štafetách

Záujem o túto bežeckú disciplínu z roka na rok stúpa. V 93. ročníku MMM štartovalo už 213 štvorčlenných družstiev a nechýbali medzi nimi ani tímy s účasťou našich zamestnancov. Už po tretí raz za sebou dominovali členovia TJ Obal servis Košice, ktorí v zložení Jaroslav Szabo, Erik Repák, Martin Gaňo a Radovan Tomeček zvíťazili časom 2:28:13 hod. Okrem nich štartovalo aj desať amatérskych štafiet zložených zo zákazníkov U. S. Steel Košice, ktorých doplnili naši obchodníci.

V kvartete s názvom Moravia Team prvý úsek zabehol aj prezident našej spoločnosti Scott Buckiso, okrem ktorého na ďalších úsekoch v drese tohto tímu finišovali aj Jana Hoffmannová, Dana Maděrová a René Lachinger. V ďalších družstvách sa z našich zamestnancov na maratónskej trati v súťaži štafiet predstavili tiež Oliver Molnár, Tomáš Gajdoš, Viktor Udodik, Gabriel Holub, Július Vilk, Dovdon Tugsbayar, Jana Petríková, Jaroslav Križičko, Viliam Gašpar, Marián Kostač i Radovan Kobularčík. Už tradične si pomyselný štafetový kolík odovzdávali aj členovia štafety s názvom Never Give Up v zložení Tomáš Antóny, Eva Hudáková, Peter Bencko a Matúš Harakaľ. Oproti vlaňajšku si postavenie v cieli výrazne polepšili. Až o 90 priečok, keď časom 3:57:54 hod. obsadili v silnej konkurencii 81. miesto. 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...