Vyhľadávanie:

Ženská sieť pozýva na online prednášku

Ženská sieť pozýva na online prednášku

Vo štvrtok 29. júna sa dozviete, či budú naše deti poznať prírodu len z obrázkov.

Ženská sieť vás srdečne pozýva na online prednášku Budú naše deti poznať prírodu len z obrázkov? Podujatie sa uskutoční prostredníctvom MS Teams vo štvrtok 29. júna 2023 od 14:00 do 15:00. Ak máte o podujatie záujem, pošlite email na usskwin@sk.uss.com.

Na úvod stretnutia sa prihovoria hostia z centrály korporácie United State Steel v USA: Duane Holloway, viceprezident pre právne záležitosti a Tishie Woodwell, viceprezidenta pre environment. V Košiciach vystúpia ďalší kolegovia s nasledujúcimi témami: Lukáš Kozel nám priblíži novú elektronickú vizitku, Ján Bača a Ľuba Šoltésová predstavia projekt prestavby vodnej nádrže pred AB budovou a taktiež projekt dobrovoľníctva, kde sa môžete zapojiť a získať finančnú podporu pre vaše dobrovoľnícke aktivity a nakoniec Miloš Fodor a jeho tím nás prevedú rôznymi témami z oblasti životného prostredia.

Tešíme sa na stretnutie.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...