Vyhľadávanie:

Zmena vo vedení United States Steel Corporation

Zmena vo vedení United States Steel Corporation

Rada riaditeľov United States Steel Corporation zvolila Maria Longhiho (58) za nového executive vicepresidenta a chief operating officera. V pondelok 2. júla to oznámil Chairman and Chief Executive Officer United States Steel Corporation John P. Surma. Rada riaditeľov ďalej menovala Georgea F. Babcoka, Douglasa R. Matthewsa a Michaela S. Williamsa za výkonných členov výboru korporácie (company's executive management committee).

Mario Longhi je zodpovedný za severoamerické segmenty plochých valcovaných výrobkov, rúr, stredoeurópske prevádzky a tiež globálne operácie. "V poslednom desaťročí čelí celosvetový oceliarsky priemysel najkomplikovanejšiemu a najdynamickejšiemu ekonomickému prostrediu, ktoré kladie na našu spoločnosť zvýšené strategické a prevádzkové požiadavky. Preto pokračujeme v realizácii našich dlhodobých obchodných stratégií, kým v krátkodobých rozhodnutiach ostávame flexibilní," povedal J. Surma a dodal: "Mario sa pripojil k nášmu silnému, skúsenému a výkonnému tímu v zložení George Babcoke, Doug Matthews a Mike Williams, ktorí majú spoločne viac ako 100-ročné skúsenosti vo výrobe ocele a kovov."

Mario Longhi prišiel do United States Steel Corporation zo spoločnosti Geradu Ameristeel Corporation, kde od roku 2005 zastával pozíciu prezidenta a od roku 2006 do roku 2011 aj funkciu výkonného riaditeľa.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...