Vyhľadávanie:

Akcia pre milovníkov pohybu

Akcia pre milovníkov pohybu

Na Košičanov čaká 6.mája masová športová akcia. V centre Košíc sa uskutoční siedmy ročník VSE City Run, ktorý je lákadlom pre všetkých fanúšikov behu. Podujatie aktívne podporia aj niektoré známe športové osobnosti, ako napríklad Peter Bartoš z HC Košice, cyklista Michal Lami, vodný pólista Karol Bačo a ďalší. Svoje štartové čísla majú rezervované aj primátor Košíc Richard Raši či známy hudobník Marián Čekovský. Organizátori pre účastníkov pripravili novú trať, ktorá povedie okrem ulíc historického centra aj cez nedávno zrekonštruovaný Mestský park. Bežci vyštartujú o 17:00 od Dolnej brány, kam sa po absolvovaní 4,3 kilometra dlhého okruhu aj vrátia. Súčasťou podujatia je aj sprievodná akcia - beh na bežiacom páse, ktorá bude prebiehať celý deň od 10:00.

VSE City Run má okrem športového i charitatívny rozmer, výťažok zo štartovného, ako aj suma získaná z behu na bežiacom páse, poputujú na pomoc predčasne narodeným deťom a kriticky chorým donoseným novorodencom na Klinike neonatológie Lekárskej fakulty UPJŠ a DFN v Košiciach.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...