Vyhľadávanie:

Blížia sa jubilejné letné športové hry

Blížia sa jubilejné letné športové hry

V tomto roku, opäť v septembri, sa uskutoční jubilejný 25. ročník Letných športových hier zamestnancov U. S. Steel Košice. V dňoch 3. - 5. septembra 2015 budú naši zamestnanci súťažiť v dvanástich športových odvetviach, trinásta súťaž v golfe je na programe o týždeň neskôr, v nedeľu 13. septembra, na deväť jamkovom golfovom areáli v Malej Ide.

Súťaže v bowlingu, bedmintone a v tenise budú prebiehať počas troch dní od 3. do 5. septembra, ostatné športy sa uskutočnia v sobotu.

Turnaj v šachu odohrajú šachisti tohto roku v herni vysokoškolských internátov na Jedlíkovej ulici. Keďže v sobotu 5. septembra bude na štadióne Technickej univerzity v Košiciach súťaž v ľahkej atletike, náš turnaj v malom futbale sa bude môcť hrať až od 15.30 do 20.00 hod. V prípade väčšieho záujmu o malý futbal sa súťaž v tomto športe bude môcť začať v popoludňajších hodinách už v stredu 2. septembra.

Novinkou jubilejného ročníka športových hier bude otvárací ceremoniál, ktorý sa po prvý raz v ich histórii uskutoční v areáli podniku. Slávnosť bude vo štvrtok 3. septembra 2015 o 9. hodine pred administratívnou budovou vo Vstupnom areáli U. S. Steel Košice. Vyhlasovanie výsledkov a odovzdávanie cien sa uskutoční v sobotu 5. septembra od 18.00 hod. v Spoločenskom pavilóne.

Už dnes, 22. júla, nájdete na intranete v sekcii šport kompletné informácie o pripravovaných letných športových hrách, propozície, prihlášky do súťaží jednotlivcov i kolektívov, ako aj zoznam vedúcich športov a členov organizačného výboru. Uzávierka prihlášok je 24. augusta 2015.

Prvé zasadnutie organizačného výboru sa uskutoční v utorok 25. augusta a druhé zasadnutie bude tiež v utorok 2. septembra.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...