Vyhľadávanie:

Bowling už vo štvrtok

Bowling už vo štvrtok

Ako sme už v Oceli východu avizovali, cez víkend sa na štvordráhe Bowling pubu na Triede KVP uskutočnia majstrovstvá U. S. Steel Košice v bowlingu. Pre enormný záujem našich zamestnancov o tento šport museli organizátori rozšíriť hracie dni a súťažiť sa začne už zajtra, vo štvrtok. Bližšie o tejto zmene hovorí šéf organizačného výboru šampionátu Ján Caban:

"Kým vlani sa do hry zapojilo rekordných 329 súťažiacich, v tomto roku prišiel ďalší boom v bowlingu a do pondelka sa prihlásilo až 365 pretekárov, a preto z kapacitných dôvodov už nemôžeme ďalších záujemcov akceptovať, hoci sme termín podávania prihlášok predĺžili až do 10. apríla. Preteky by sme časovo nezvládli. A to aj napriek tomu, že sme pre enormný záujem otvorili hracie dni aj vo štvrtok a v piatok, vždy od 14.30 hod. Hrať sa bude aj v sobotu, od 8. do 23. hodiny, finále jednotlivcov (24 mužov a 12 žien) sa odohrá už tradične v nedeľu, od 9. do 13. hodiny. Aby nenastali v organizácii súťaže žiadne problémy, ani časový sklz, žiadam všetkých štartujúcich, aby si na intranete (šport, piktogram bowling) pozreli deň i čas, kedy majú hrať. Chcem pripomenúť, že 15 minút pred štartom sa musia pretekári prezentovať. Ďalšou podmienkou účasti je, že družstvo musia tvoriť hráči s rovnakými prvými znakmi strediska (napr. DW, BN, AC a pod.). Špecifikom turnaja sú družstvá s vlastnými športovými názvami ako Snežienky, Obalári, Komunikačné strely, Dinosauri, Štrkáči a pod. Na záver pre zaujímavosť pripomínam, že podľa odborníkov z tohto športu, ide pravdepodobne o najmasovejší turnaj v bowlingu v eurozóne. Pre každého účastníka sme pripravili aj občerstvenie a počas súťaže v turnaji sú všetci poistení."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...