KONTAKT  |    _eng _sk

Bowling vysokopeciarov
           



Pridané: 17.12.2012
Autor: Michal TABÁK, predseda VZO OZ KOVO Vysoké pece
Kategória: 25/2012

V piatok 16. novembra sa uskutočnil 6. ročník turnaja v bowlingu ZO OZ KOVO Vysoké pece. O turnaj je z roka na rok väčší záujem, o čom svedčí aj štart 24 trojčlenných družstiev, ktoré prišla do Bowling Pubu na triede KVP povzbudiť bezmála tridsiatka spolupracovníkov. Súťažilo sa o zaujímavé ceny, každý člen prvého až tretieho družstva mužov získal trofej a fľašu šampanského. Ohodnotení boli i traja najlepší v súťaži jednotlivcov mužov a žien.

V súťaži družstiev prvé miesto s veľkým náskokom obsadilo družstvo v zložení Michal Tabák, Ondrej Juraško a Tibor Szalona, ktorí zároveň vyhrali aj putovný pohár. Víťazom celého turnaja jednotlivcov v súťaži mužov sa stal Jozef Suvák z prevádzky VP, v súťaži žien zvíťazila s veľkým náskokom Katarína Seligová z RMS a.s.

Pre všetkých zúčastnených bol pripravený, ako každý rok, chutný guláš s občerstvením. Vysokopeciari si toto športové popoludnie veľmi pochvaľovali a už sa tešia na ďalší ročník. Ja osobne som mal najväčšiu radosť z toho, že chlapi, ktorí sa v ťažkých podmienkach podieľajú na chode a údržbe vysokých pecí sa mohli takto zabaviť a odreagovať. Zároveň si od každodenných pracovných povinností pri športe oddýchli a schuti zasúťažili.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu