Vyhľadávanie:

Budúcoročné zimné športové hry začne hokejový turnaj

Budúcoročné zimné športové hry začne hokejový turnaj

Pre priaznivcov zimných športov máme dobrú správu. Hokejovým turnajom, ktorý odštartujú v Steel aréne 27. januára 2020, sa začne 24. ročník Zimných športových hier zamestnancov U. S. Steel Košice. Na ľade bude až do 26. februára zápoliť dovedna desať mužstiev. Súťaže v behu na lyžiach sú naplánované na 1. februára 2020 ako už tradične, na Kojšovskej holi, v obrovskom slalome zamestnancov a ich detí i v snoubordingu  sa rozbehnú 15. februára 2020 v lyžiarskom stredisku na Jahodnej, kde sa uskutoční aj 20. ročník Detského karnevalu.

Propozície, prihlášky, časový  rozpis hokejového turnaja, ako aj zoznam vedúcich športov nájdete na   intranetovej stránke v časti ŠPORT  od 2. januára 2020, pričom v tento deň sa môžete aj prihlasovať na jednotlivé súťaže. Na beh na lyžiach  do 27. januára 2020 a na obrovský slalom a snoubording do 10. februára 2020. Súťaže na Jahodnej sa v budúcom roku uskutočnia bez štvrtkových tréningov.

Na detský karneval môžu zamestnanci svoje deti prihlasovať  od 10. januára -  do 10. februára 2020, a to v ZO OZ  KOVO  v jednotlivých závodoch.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...