Vyhľadávanie:

Čakáme na vaše návrhy!

Čakáme na vaše návrhy!

Poznáte vo svojom okolí človeka, kolegu, alebo celé pracovné tímy, ktoré si podľa vášho názoru za svoje počiny v prospech jednotlivcov i spoločnosti zaslúžia uznanie a ocenenie? Dajte nám o nich vedieť, najneskôr do 14. januára 2008. Spoločne ich navrhneme na udelenie Ceny mesta Košice alebo Ceny primátora mesta. Prvú udeľuje Mestské zastupiteľstvo v Košiciach za vynikajúce tvorivé výkony, významné výsledky a mimoriadne zásluhy vo vedeckej, technickej, umeleckej, športovej, publicistickej a inej verejno-prospešnej činnosti, druhé udeľuje primátor Košíc obyvateľom mesta s trvalým pobytom na jeho území za ich záslužnú činnosť v prospech samosprávy a rozvoja Košíc.

Na vaše návrhy čakáme na e-mailovej adrese lsoltesova@sk.uss.com alebo ich môžete vhodiť do schránky Ocele východu na vrátnici 2A, respektíve doniesť priamo do redakcie. Nezabudnite pripojiť zdôvodnenie návrhu, vaše meno, priezvisko a kontakt.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...