Vyhľadávanie:

Cassovia Tour 2007

Cassovia Tour 2007

Po úspešnom ukončení turnajovej série v bowlingu, na ktorej sa v minulom roku so záujmom zúčastňovali aj zamestnanci U. S. Steel Košice, sa v januári začína prvým turnajom už tretí ročník tejto súťaže. Uskutoční sa už počas najbližšieho víkendu 13. a 14. januára v Bowling pube na Sídlisku KVP v Košiciach. Táto herňa je jediná vo východoslovenskej metropole, ktorá spĺňa parametre bowlingovej asociácie.

Organizátor súťaže Cassovia Tour 2007, bowlingový klub GBK Košice, pripravil v tomto roku zmenu v propozíciách v tom, že hráčom budú prideľované handicapy základné a výkonnostné (bodové zvýhodnenia) podľa výkonnosti jednotlivých hráčov. Štartovné je 400 korún, každý hráč odohrá štyri kvalifikačné kolá a pre víťazov sú pripravené zaujímavé ceny. Propozície a obsadzovanie pozícií na dráhe sú zverejnené na www.slovakbowling.sk, kde budú uverejnené aj celkové výsledky. Umiestnenie zamestnancov U. S. Steel Košice s ich dosiahnutými výsledkami uverejníme aj v Oceli východu. Na turnaj sa môžu noví záujemcovia z radov zamestnancov našej spoločnosti prihlásiť a rezervovať si čas hrania na e-mailovej adrese: gbk@maad.sk alebo telefonicky na čísle 0905 346 551.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...