Vyhľadávanie:

Celoslovenské stretnutie zberateľov

Celoslovenské stretnutie zberateľov

Medzi zamestnancami USSK a jej dcérskych spoločností je množstvo zberateľov, ktorí majú vo svojej zbierke aj historicky cenné unikáty. V nedeľu 12. novembra 2006 sa v Kongresovom a spoločenskom centre hotela Kohal na Triede SNP 61 v Košiciach, v čase od 8.00 do 13.00 hod., uskutoční ďalšie celoslovenské stretnutie zberateľov, ktoré organizuje pobočka Slovenskej numizmatickej spoločnosti v Košiciach.

Medzi vystavovanými exponátmi, ktoré si budete môcť aj zakúpiť, prípadne ich ponúknuť iným zberateľom z celého Slovenska, budú rôzne historické zbrane, knihy, mince, pohľadnice, poštové známky, skrátka každý zberateľ si príde na svoje. Ak máte záujem rezervovať si výstavnícky stôl, môžete tak urobiť na tel. č. 055/678 70 54. Oceľ východu je mediálnym partnerom podujatia.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...