Vyhľadávanie:

Ceny pre firemné noviny i webovú stránku

Ceny pre firemné noviny i webovú stránku

Úspech U. S. Steel Košice v celoslovenskej súťaži Podnikové médium roka 2015

Účasť v celoslovenskej súťaži Podnikové médium roka 2015 bola pre spoločnosť U. S. Steel Košice opäť úspešná. Oceľ východu získala v kategórii Podnikové noviny 2. miesto a na 2. mieste skončila aj webová stránka www.usske.sk, ktorá súťažila po prvý raz v kategórii Webové stránky a intranet.

Do 13. ročníka súťaže, informovala členka poroty Mgr. Monika Kozelová z Klubu podnikových médií, sa prihlásilo 288 prác, do rozhodovania o najvyššie ceny postúpilo 150 diel. Kvalitu svojej práce malo možnosť overiť 58 veľkých podnikov, štátnych subjektov a mimovládnych organizácií. Najväčší záujem bol o kategóriu externej komunikácie. „V tomto roku sme zaznamenali výrazné napredovanie printových médií, aj napriek tomu, že stále sledujeme v mainstreame ich všeobecný pokles,“ povedala M. Kozelová.

Porota rozhodovala v zložení: Tamara Valková, predsedníčka poroty, Slovak Bussines Agency, Naďa Lazarová, Úrad vlády SR, Adriana Hosťovecká, Digi TV, Monika Sčevovichová, OZ Pomoc človeku, bývalá investigatívna novinárka, Monika Kozelová, občianska aktivistka a blogerka. Spolu posudzovali práce v 13 kategóriách. Udelených bolo deväť špeciálnych ocenení. Výsledky súťaže vyhlásili v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave 13. 5. 2016.

Oceľ východu získala v tejto súťaži doteraz už dve tretie miesta, štyri druhé, šesťkrát bola prvá a je tiež držiteľkou titulu Podnikové médium desaťročia. V tomto roku sa o druhú priečku podelila s HeinekenNovinkami spoločnosti Heineken Slovensko. Na prvom mieste skončili podnikové noviny Národnej diaľničnej spoločnosti Výtlk a na treťom mieste Novinky písané ceruzkou Západoslovenskej energetiky.

V kategórii webové stránky a intranet predbehol web U. S. Steel Košice web Hlavného mesta Bratislava www.inba.sk a o tretiu priečku sa podelili e-Shop v intranete spoločnosti Slovnaft a stránka Lidl Slovenská republika https://cerstvost.lidl.sk/

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...