Vyhľadávanie:

Členovia Business Europe rokujú o dopadoch brexitu

Členovia Business Europe rokujú o dopadoch brexitu

Business Europe, organizácia, ktorá združuje zamestnávateľské a priemyselné zväzy z celej Európy, zvolala mimoriadne stretnutie vyvolané referendom o brexite do Milána. Pre európske inštitúcie predstavuje Business Europe najväčšieho sociálneho partnera. Priemyselníci a zástupcovia zväzov od včerajška rokujú o tom, ako riešiť vzniknutú situáciu s ohľadom na potreby výmeny tovarov, obchodu a rozvoja podnikania.

Aj keď je ešte veľa otvorených otázok okolo dopadov referenda, už dnes sa budú snažiť minimalizovať škody, ktoré v obchodných vzťahoch môže odchod Veľkej Británie spôsobiť. Na stretnutí Slovensko reprezentuje viceprezident U. S. Steel Košice pre vonkajšie vzťahy, riadenie a rozvoj podnikania Miroslav Kiraľvarga, prezident Republikovej únie zamestnávateľov.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...