Vyhľadávanie:

Ďakujeme

Ďakujeme

Od roku 1973 sme sa vo fabrike často stretávali s naším spolupracovníkom Jánom Margitom. Mnohí ho poznáme ako obetavého, do športu zanieteného človeka, ktorý sa ako manažér pre personalistiku a športovú činnosť v ostatných rokoch úspešne podieľal na organizovaní šampionátov v mnohých športoch o majstra U. S. Steel Košice.

Od zajtra už nie je zamestnancom veľkej rodiny železiarov, rozhodol sa pre predčasný odchod, ale určite sa s ním na športoviskách v Košiciach ešte niekde stretneme. Bol dlhoročným predsedom organizačného výboru medzinárodných pretekov v športovej gymnastike Košice Cup, vo futbalovom klube 1. FC Košice vykonával funkciu tajomníka a od roku 1997 bol členom Správnej rady TJ VSŽ. Okrem toho v minulosti predsedal spoločenskej komisii organizačného výboru MMM a medzinárodného tenisového turnaja Slovak Open Challenger.

Za rozvoj športu v bývalých VSŽ, ale aj v meste, získal v roku 2000 Cenu mesta Košice. Včera sa prišiel do redakcie s nami rozlúčiť a všetkým, s ktorými prišiel na pracovisku i na športoviskách do kontaktu, zanechal tento odkaz: "Ďakujem vám všetkým za všetko, za pomoc, priazeň a priateľstvo, ktoré navždy zostane." Aj my ďakujeme za spoluprácu a prajeme mu pevné zdravie a veľa ďalších úspechov v práci.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...