KONTAKT  |    _eng _sk

Ďakujeme
           Pridané: 28.11.2005
Autor: Redakcia Oceľ východu
Kategória: 48/2005

Od roku 1973 sme sa vo fabrike často stretávali s naším spolupracovníkom Jánom Margitom. Mnohí ho poznáme ako obetavého, do športu zanieteného človeka, ktorý sa ako manažér pre personalistiku a športovú činnosť v ostatných rokoch úspešne podieľal na organizovaní šampionátov v mnohých športoch o majstra U. S. Steel Košice.

Od zajtra už nie je zamestnancom veľkej rodiny železiarov, rozhodol sa pre predčasný odchod, ale určite sa s ním na športoviskách v Košiciach ešte niekde stretneme. Bol dlhoročným predsedom organizačného výboru medzinárodných pretekov v športovej gymnastike Košice Cup, vo futbalovom klube 1. FC Košice vykonával funkciu tajomníka a od roku 1997 bol členom Správnej rady TJ VSŽ. Okrem toho v minulosti predsedal spoločenskej komisii organizačného výboru MMM a medzinárodného tenisového turnaja Slovak Open Challenger.

Za rozvoj športu v bývalých VSŽ, ale aj v meste, získal v roku 2000 Cenu mesta Košice. Včera sa prišiel do redakcie s nami rozlúčiť a všetkým, s ktorými prišiel na pracovisku i na športoviskách do kontaktu, zanechal tento odkaz: "Ďakujem vám všetkým za všetko, za pomoc, priazeň a priateľstvo, ktoré navždy zostane." Aj my ďakujeme za spoluprácu a prajeme mu pevné zdravie a veľa ďalších úspechov v práci.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu