Vyhľadávanie:

Deň kariéry UPJŠ 2022 aj s našou účasťou

Deň kariéry UPJŠ 2022 aj s našou účasťou

V U. S. Steel Košice nájdu uplatnenie muži i ženy

 Univerzitné a poradenské centrum Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach zorganizovalo dňa 6. apríla 2022 už 6. ročník Dňa kariéry. Živé vysielanie akcie, na ktorej sa zúčastnilo viac ako 20 zamestnávateľov, bolo moderované zo štúdia a pozostávalo z rozhovorov so zamestnávateľmi, z diskusií s odborníkmi a študentmi. Zamestnávatelia mali možnosť predstaviť svoje spoločnosti a pracovné ponuky formou prezentačných videí.

U. S. Steel Košice aj v tomto ročníku využila príležitosť predstaviť študentom a študentkám univerzity so zameraním na informačné technológie, fyziku a chémiu  možnosť zúčastniť sa na atraktívnych programoch Letná stážCeloročná prax. V týchto programoch sa okrem odbornej praxe môžu študenti zoznámiť so „skutočným svetom“ fungovania priemyselného podniku, nadviazať kontakty a rozvíjať svoje teoretické znalosti.

S ohľadom na podporu uplatnenia žien v technických profesiách sme sa zamerali aj na študentky, ktorým sme predstavili možnosti rozvoja a budúcej kariéry v našej spoločnosti.

Aj vďaka zaujímavým rozhovorom a videám nás počas akcie oslovili študenti a študentky s otázkami a dotazmi s veľmi pozitívnym ohlasom.

V prípade záujmu si záznam podujatia môžete pozrieť na Facebooku:

https://fb.me/e/1z6bkspaH [fb.me]

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...