Vyhľadávanie:

Deň otvorených dverí v SOŠ v Košiciach-Šaci

Deň otvorených dverí v SOŠ v Košiciach-Šaci

Stredná odborná škola v Košiciach-Šaci (bývalé SOU hutnícke) organizuje pre žiakov základných škôl a ich rodičov Deň otvorených dverí. Uskutoční sa už túto sobotu, 6. marca, a to od 9. do 13. hodiny. Po programe a prehliadke priestorov školy bude pre všetkých k dispozícii školský bazén.

V novom školskom roku SOŠ ponúka štúdium v trojročných odboroch mechanik strojov a zariadení, strojný mechanik, obrábač kovov, elektromechanik, zlievač, nástrojár, operátor/ka v kovoobrábaní a službách. K štvorročným odborom, ktoré končia maturitou, patria mechanik počítačových sietí, hutník operátor, mechanik strojov a zariadení, mechanik nastavovač, mechanik elektrotechnik, programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení.

Novinkou pre perspektívnych prvákov sú štvorročné študijné odbory informačné systémy a služby-hospodárske informácie a technické lýceum.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...