Vyhľadávanie:

Dnes uzávierka prihlášok

Dnes uzávierka prihlášok

Letná olympiáda zamestnancov U. S. Steel Košice sa uskutoční na budúci týždeň v piatok a v sobotu 8. a 9. septembra 2006. Vo štvrtok 24. augusta sa za účasti štyridsiatich zástupcov spoločností, divíznych závodov, úsekov a útvarov konalo zasadnutie organizačného výboru tohto podujatia, na ktorom sa uzatvárali prihlášky. Zároveň sa organizačný výbor rozhodol v snahe vyjsť v ústrety tým zamestnancom, ktorí boli na dovolenkách a nestihli sa prihlásiť do termínu 23. augusta, že sa im predlžuje termín prihlásenia sa do dnešného dňa 30. augusta do 14.00 hod. Prihlášku s potrebnými údajmi je potrebné odoslať alebo doručiť priamo svojim zástupcom organizačného výboru letnej olympiády na pracoviskách, ale môžete sa prihlásiť (nie duplicitne) aj na adrese Ján Caban, tel.: 3-1643, prípadne jcaban@sk.uss.com, alebo faxom na číslo 3-0622.

Predbežná bilancia prihlásených do 24. augusta bola 984 účastníkov. Štruktúra prihlášok potvrdzuje opäť veľký záujem o kolky - 154 kolkárov a o nový šport bowling až 199 súťažiacich. Na štarte cyklistov sa postaví 88 pretekárov. Oceliari postavia do súťaže v nohejbale 4 družstvá, celkom sa prihlásilo 13 tímov. V malom futbale bude bojovať 18 družstiev, keď viacerí využili možnosť postaviť tri družstvá. Vo volejbale sme zaregistrovali pokles záujmu, pretože zatiaľ sa prihlásili len štyri mužské a tri ženské celky. Na ceste z U. S. Steel do Košíc sa v Olympijskej desiatke má prezentovať 31 bežcov a 25 korčuliarov na kolieskových korčuliach. Za šachovnicami bude bojovať 13 šachistov. Štatistika v ostatných športoch je približne na vlaňajšej úrovni, ale zvýšil sa záujem jednotlivcov štartovať vo viacerých disciplínach, z dôvodu získať čo najviac bodov do súťaže Olympionik roka.

Upozorňujeme súťažiacich v kolkoch a v bowlingu, že pre všetkých bude vyžrebované poradie, v akom časovom termíne nastúpia na dráhu, aby nemuseli zbytočne čakať, kedy zasiahnu do hry. Časový harmonogram bude uverejnený na Intranete. Z radov kmeňových zamestnancov USSK nastúpi na štart 880 pretekárov, ostatní sú zamestnanci dcérskych spoločností.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...